Saszetki męskie

Saszetki męskie

Hasło „męskie saszetki” niektórym kojarzą się z mało eleganckim wyglądem panów po czterdziestce, którzy utknęli w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Nic bardziej mylnego!

Obecne dziś na rynku saszetki, wykonane ze skór naturalnych, świadczą o dobrym smaku swojego właściciela i są sensowną alternatywą dla męskich teczek i toreb. Co więcej, saszetki męskie od kilku lat są hitem i nadal nie wychodzą z mody. Noszą je takie gwiazdy jak Cristiano Ronaldo czy Karl Lazarsfeld. Saszetki męskie cieszą się rosnącą popularnością, ponieważ łączą funkcjonalność ze stylem, który cieszy oko kobiet. Jakie jeszcze są zalety męskich saszetek?

Wśród niewątpliwych atutów saszetek dla mężczyzn znajduje się ich użyteczność. Czy masz takie spodnie od garnituru z wypchanymi kieszeniami, albo jeansy przetarte na kieszeniach? Dzięki saszetce nie będziesz już musiał nosić wszystkich przydatnych przedmiotów w kieszeniach, co nie jest ani wygodne, ani schludne. Dodatkowo, w saszetce zmieścisz więcej rzeczy niż w kieszeniach kurtki, marynarki i spodni razem wziętych. Mimo iż jest ona mniejsza niż teczka, nie jest mikroskopijna, co czyni z niej idealny wybór na co dzień. Te niewielkie rozmiary oznaczają konieczność podjęcia „męskich decyzji”, co ze sobą zabrać, a co nie. To, co dla kobiety mogłoby być trudne, stanowi odpowiedź na niechęć mężczyzn do noszenia mnóstwa niepotrzebnych drobiazgów.

Kolejną ważną zaletą męskich saszetek jest uporządkowanie. Saszetki posiadają mnóstwo przegródek o kształtach i rozmiarach odpowiednich dla konkretnych przedmiotów. Jeśli zastanowisz się wcześniej, co chcesz w niej nosić, łatwo znajdziesz saszetkę skórzaną skrojoną do twoich potrzeb. Na przykład firma Puccini, produkująca saszetki z doskonałej jakościowo skóry naturalnej, oferuje saszetki z przegrodami na karty płatnicze, klucze, telefon, pieniądze, dokumenty, długopis. Różne są też sposoby zamykania przegródek, a więc i zabezpieczania przedmiotów: od zatrzasków, przez magnesy i zamki błyskawiczne, aż po saszetki zamykane na kluczyk. Jeżeli wyposażysz się w saszetkę, możesz spokojnie odłożyć portfel do szuflady i używać go tylko od święta. Saszetka to „urządzenie” typu „wszystko w jednym”, a mężczyźni uwielbiają takie rozwiązania.

Na koniec warto wspomnieć o stylu. Saszetki są właściwie odpowiednie dla każdego mężczyzny za wyjątkiem tego, który właśnie idzie na siłownię. Nadają się bowiem zarówno dla dojrałego biznesmena, ubranego w garnitur, nobliwego tradycjonalisty na emeryturze, jak i młodego faceta preferującego miejski, elegancki, choć niezobowiązujący styl. Zatem męska saszetka to wspaniały prezent dla każdego mężczyzny.

This entry was posted in Bez kategorii, Teczki męskie and tagged , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz